Vítejte cestovatelé noci,

jsme tlupa děcek z Třebechovic, který mají stejný zájmy a stejnej smysl pro humor. Normálně jsme chytrý, ale schválně se tváříme jako bychom moc rozumu nepobrali. Možná proto, že si nechceme přiznat, že už nejsme v plínkách a místo v kočárku jezdíme na skejtech a kolech.
Víc vysvětlení našich úmyslů bude brzy v sekci Dzie Money!
Nedávno jsme pochopili Sylvestra Stallona, a hodně nás to změnilo. Vrátili jsme ke starejm kořenům a uvědomili si, že máme zůstat tím, čím jsme byli. Tak zase točíme videa, fotíme fotky a děláme na stránkách.
Navštěvujte prosím naše stránky pravidelně, budem sem postupně přidávat různý materiály a informace.


PS: Je tady pár velikonočních vajec.


15. 11. 10 - Nedlouhá prodleva
Je tady další novinka, po nedlouhý prodlevě. Dlouhá prodleva by byla třeba půl roku nebo tak. Ale i za tu krátkou dobu vzniklo hodně novejch věcí. Třeba dost hlavní je dodělání Dead Shit 3, kde figurujou kluci vod Watto09 a zároveň i verbeš z HCT, támhle vo něco dolejc je pak video. Teď ale nutno dodat, že při slavnostní premiéře se každej ptákonos napil Mrumu (postmoderní drink obsahující RUM i MUR)No taky jsme dneska založili FB stránku, z kterýho jste se pravděpodobně dostali sem a čtete si tuhle novinku, ne? Je to taky lehčejší, tam přidávat fotky, popisky, novinky a jiný sračky, takže tak. A co je lehčejší, to by mohlo bejt častější, takže dneska možná naposled, co tady děláme nový galerie, uvidíme no, páč možná taky ne. Víš co, facebook, pičo, hejbe světem.
Pak taky dost z nás bylo zasvěceno do Převorství Mašinistického, tajného společenství vyznávajícího Mašinu, které vzešlo z Kumpanie Belgických kominíků a Peterkiánů.
V pátek 12. listopadu se stalo to, že se stal rekord. Novej rekord počtu lidí v HoGu, bylo nás 19. To chce zase výčet lidu: Vomáčka, Šoufek, Veriz, Honzka, Ffish, Chas, Joska T., Jedla, Pepe, Bída, Horác, Mik3, Zdeno, Baltzig, Kikina, Terka H., Sheda, Pítek a MUR producer. Pak přišel ještě Sábatka, ale to už po odchodu jiných. A mimo zase toho výčtu, to chce zase fotky. Nejsou nic moc, ale sou to postavy:
Joa taky jsme devětadvacátýho října splnili si předsevzetí, že strávíme den v hospodě, konkrétně nejlepší putyce f světě, chili den u Steinwaldů. Hodili jsme na sebe nějaký sváteční vohozy a byli jsme tam od 8:45 do 1:40, to dělá 16 hodin a 55 minut. Tady máš rozsáhlej fotoparrot.
Vyhlášení nejzlomovějších akcí léta: Muřinovi narozeniny (slimáci, MUR, repelent, teamwork, Vomáčkův punishment a slast, HCT pain, hořčice, desky a mnoho jiného); Rozlučka s prádzninama ve Freiwaldově garage (slimák, HCT pain, mnoho jiného, Chalupa a jeho románek, popálení slimáčkem, nezvěstnost, cyklosekačky, lagosowyce a třeba ještě vedlejší místnost)
Někomu by se mohlo zdát, že se naše aktivity odvrátili spíš k aktivitám alkoholickejm, a je to tak, že se to moc ani nemusí zdát, páč možná nám se jen zdá, co se chce jevit, ale pravda je ryzí a někdy smrdí, to přijde holt s věkem, ale tak zase se něco udělá, a dývko fakt jednou vyjde, žádný strachy, jesli Ti není hodně roků.

PostSračka: Bída šoa honila prázdnou duší na krk po byciklu před noviny zvěstem.

16. 5. 10 - Fakt velká novinka, protože
už dlouho tady žádná nebyla. A buďme k sobě upřímný, ani dlouho nebude. Takže
v první řadě, logicky vobráceně, nutno lidi informovat vo tom, co se připravuje a děje. Tomu ale vepřhází informace z časů minulejch, a to je ta, že došlo k nezásadním změnách v organizační struktuře HCT. Lidi, který maj tady na stránkách profily jsou dál HCT, to je jasný. Ale skutečnost vyrobení jedinečný limitovaný série modrejch teplákovejch bluez HCT pohla se základama. Uvědomili jsme si, že HCT jsou i jiný lidi ale jinak, víc duchovně, jakoby na stejný frekvenci naladěný, takovej ten punkově subkulturní druh člověka odmítající stáří, kterej se nenechá zaslepit vlivem středních proudů, šlape vlastní cestu a žije povětšině na orkaji společnosti.. ..a taky s náma pije či se jinak kamárádí a tak fucking podobně. Takovej člověk je majitelem modrý mikiny [2 bílé pruhy na límci (stojáček) zvnitř, na rukávech a taky na lemu spodním, bilý zips s kovovým koncem kovové barvy s bílým jezdcem a napísem HCT s outlinem na srdíčku] a je jinak HCT, takže doufám, že opak na druhou toho, že to není nejasný bez negace. Jednou tady bude seznam těch člověků.Budoucí věc je taková, že mezi těma lidma jsou kluci z Hold Shiftu, lidi vod HRCvideos se stránkama watto09.estranky.cz, Watto je HRCův papa. Je to ve směs Horác, Bohouš, Jedlák a třeba Pít, kterej nejezdí na kole a voni jo. Noha právě s nima máme čest točit novej Dead shit, reps. Dead Shit 3, tady je k kouknutí dvojka a tady je 1. Už teď mě je jasný, že to videjo bude parádní, hej.
Pak taky, co 559 se tejče, dělá se předělávka Contradictia s živou kytarou a basou, bude se na to točit klejpek v létě a bude v něm spousta netradičních lidí (kdybych to psal na FB.com, dal bych za to smajlíka, piče).
Minulost: Amat. Film, kde měl Šoufek hlavní roli měl world premiere v artkině Centrál 7.5., tady jsou stránky toho filmu. Dále
pak se odehrálo několik fatálních akcí v HoGu, narychlo recenze:

26.3.2010 - Byl překonán rekord počtu lidí v HoGu, kteří sedí, a to je 14 lidí (jmenovitě: Skooter, Balza, Terka H., Fryntová, Shéda, nějakej Kuba, Vomáčka, Jedla, Ffishinger, Šouf, Hlava, Horác, Bohouš, Pepe Hawel). Vypila se Zubrovka, přičemž Šoufek dával posledního panáka z flašky a vypil/snědl víc než polovinu obrovského korku, jež byl po většinu doby mezen kapesníkem. Random Highlight: Hawlišta si dělal párky v mikrovlnce.16.4.2010 - Šoufek skočil do stolu (na stůl) plného plných skleniček a poloplných lahváčů, čímž rospoutal historicky první mosh v HoGu. Padlo pár vtipných historek o kotli a Muřin se smál jako manga. Nakonec došlo k cejchování cigaretou (což není věc k machrování, ale bohužlen prafda). Chronologicky (HCT Legendy si vyhrazjí právo na iniciál, Horác na triciál): H > Š, B > Š, Š > B, B > Šterner, Šterner > H, HRC > Š. Random highlight: Plivali jsme po sobě popcorn.14.5.2010 - Došlo k největšímu moshi v HoGu, zničili se dveře, plastová lavička, spousta skla a došlo k několika nepříliš významným leč bolavým zraněním. A taky se hodně pošlapal gaučík. Random Highlight: Původně to byla oslava Veřejnýho osmnáctin.Nakonec se hodí, přihodit sem linky na pár Ffishovejch videí: Zabili Santu, pancharti! ; Stáhneš-li, zaplatíš! ; Po Lopatě - Bez končetin jsi nula aneb Krutý život trupíků

PS: Prasák začal znova jezdit, dolomil desku, zase skončil.
Archiff nofinek >>


HCT quotes


hovno